Instagram Content System (Helene Sula)- online kurso apžvalga

Ar pasauliui reikėjo dar vieno kurso apie Instagramą, kai pastaraisias metais vis nauji mokymai apie socialinius tinklus lenda kaip grybai po lietaus?

Iš vienos pusės atrodo, kad tikrai mums visiems absoliučiai būtina sutelkti daugiau energijos į savo profilius patobulinant komunikaciją, vizualus, pardavimus, siunčiamas žinutes ir visa kita, ką mums taip stropiai vardina šviežiai iškepti socialinės medijos specialistai. Labiau patyrę specialistai mažiau pliaukši būtinybių botagu, duoda daugiau laisvės ir mažiau konkrečių nurodymų nepamiršdami paminėti, kad ne viskas visiems tinka.

Pažiūrėjus kursus sunkiausia medžiagą prisitaikyti praktiškai. Tą padariusiems aš jaučiu pagarbą, nes praleisti porą valandų klausantis ir skaitant yra lengva. Užsirašyti irgi lengva. Bet pritaikyti informaciją sau ir įgyvendinti jau nebe taip paprasta. Dažnai matau pašiepimus tiems praktiškai pritaikantiems informaciją, kad suvienodėja. Koks absurdas (garsiai vartau akis), gi jie nėra socialinės medijos specialistai, tam ir mokosi, kad išbandytų kažką naujo ir pamatytų, kas pasitvirtina jiems, kad gautų naujų idėjų ir tt. ir pan.

Aš ilgą laiką buvau kalta dėl informacijos siurbimo ir nepritaikymo. Tas vartotojiškumas begėdiškai skverbiasi į visas gyvenimo sritis. Mečiau pirkti greitąją madą, bet tapau perteklinės infomacijos kaupikė. Tik žala nebe gamtai, o mano smegenims.

Tad tik atsiradus (pagaliau) galvoje erdvės nusprendžiau, kad ir aš šįkart pabūsiu ta, kuri tai, ką išgirsta mokymuose įgyvendina. Like getting your money’s worth? – Yes baby 🙂

Na baigiu tuos filosofinius išvedžiojimus ir daugžodžiavimus ir einu prie esmės:

šiame kurse pateiktą sistemą įgyvendinau praktiškai savo įrašuose vasario mėnesį.

Turbūt labai nesuvienodėsiu su kitais, nes ne lietuvės kursas 🙂 bet bus įdomu pažiūrėti į rezultatus.

O dabar, pagaliau, apie patį kursą.

Faktai

Kursų autorė man yra tiesiog faina. Man patinka kaip ji šneka ir ką ji sako, bet štai jos workbookas (pratybų knygelė) na, švelniai tariant, ne kokia. Jos turinys puikus, bet visas pateikimas… Vizualiai ji tiesiog siaubinga, daug teksto surašyta didžiosiomis raidėmis, padrikos linijos einančios vos ne per tekstą ir pan. Žodžiu, knygelė – blogai. Ir kas blogiausia, kad yra krūva komentarų po ja, bet autorė nieko neatsakė į juos ir knygelės nepatobulino.

Na, bet nepaisant to, joje yra turinio formulė, sistema, idėjos, pavyzdžiai, tikslai ir jų įgyvendinimo sekimo šablonai. Čia iškart paminėsiu, kad su sistema ji turi omeny 10 įrašo tipų. Mano akimis šis žodis ne visai apibūdina tai, bet toks jau jis parinktas.

Pavadinimas – Instagram Content System

Autorius – Helene In Between

Kaina – 99 USD (aš tiek nemokėjau, pirkau per promotion)

Trukmė – beveik dvi valandos

Nuoroda į kursą – čia

Mano nuomonė

Man patiko, kad nesiūloma vaikytis kokių greitų madų ir vyrauja gan sveikas požiūris į turinio kūrimą apskritai, pvz. siūlo kelti įrašus bent kartą į savaitę, ieškoti prasmės savo turiniui ir pan.

Siūlomos idėjos nėra lėkštos ar pritaikomos tik labai specifiniam profiliui. Manau jos tikrai geros ir atidirbtos. Apskritai, visi autorės pamąstymai, rekomendacijos ir siūlymai apgalvoti tam tikrus dalykus yra labai kokybiški, naudingi ir profesionalūs.

Man užkliuvo tik įrašų tipų pavadinimas sistema. Net nežinau ar tai tinkamas žodis, gal tiesiog taip ir reiktų vadinti tipais. Helene siūlo išbandyti visus 10 įrašų tipų ir pažiūrėti, kas geriausiai veikia. Aš taip ir padariau, labiausiai pasinaudodama tuo, kaip geru impulsu būti aktyvesnei.

Pasirodė šiek tiek keista, kad storiai apskritai neminimi. Mano akimis, jei jau kalbama apie turinio sistemą, tai kas jau kas, bet storiai turėtų būti jos dalimi. Tai gal toks ne visai išbaigtas kursas.

Kieno dėmesio vertas

Šis kursas bus įdomus tiems, kas nežino ką postinti, nori daugiau informacijos Instagramo tema ar tiesiog neturi kur dėti 99 USD 🙂

Mano verdiktas

Helene žino ką kalba, informacija kokybiška ir naudinga, bet panašu, kad kursas sumestas krūvon kiek skubokai ir ne visai išpildytas, kad atspindėtų savo pavadinimą. Kursas, sakyčiau, toks *beveik* geras ir aš jį *beveik* rekomenduoju.

PANAŠŪS ĮRAŠAI

Strategija socialiniams tinklams – venudu.lt kurso apžvalga

Nors norėčiau pasaulio tik su blogais ir naujienlaiškiais, negaliu neigti socialinių tinklų nešamo gėrio verslui ir ruošiuosi strategiškiau ir visaip…

Mokymai be cinkelio – Social Media Strategy Workshop

Šis workshopas palieka kažkokį keistą jausmą. Tiksliau nepalieka jokių jausmų ar įspūdžių. Su juo viskas gerai ir kai klausausi irgi…

Online kurso apie LinkedIn apžvalga

Originalus pavadinimas - LinkedIn Savvy Tikriausiai jau ne daug liko mūsų, kurie neturėtų profilio LinkedIn ir nors didžioji dalis dar…

Instagram Storių online kurso apžvalga

Gram Slam - Alex Beadon Gram Slam yra Instagramo storių karaliene tituluojamos Alex Beadon online kursas apie tai, ką ji…