SIG moterų klubo kursas apie rašymą – apžvalga

Šis kursas yra She Is Glowing bendruomenės privataus moterų klubo Dreams Club dalis. Ten yra nemažai mokymų ir platforma nuolat pildoma naujais. Žinoma, tie mokymai nėra pusdienį ar daugiau trunkančios informacinės bombos, bet tikrai verti dėmesio, jei tema aktuali. 

Visi šios bendruomenės mokymai yra Kajabi platformoje ir labai patogiai naviguojami net ir appse. Tai matau kaip didžiulį pliusą, nes turiu daug kursų ir labai patogu, kai didelė jų dalis patogiai prieinama mobiliajame telefone.

Faktai

Pavadinimas: Kaip prekės ženklui išsiskirti: kokybiškas ir įtraukiantis rašymas su Sonata Šulce

Kaina : už mėnesinį narystės mokestį galima žiūrėti daug kursų ir gauti kitų dalykų, tad įvardinti konkrečiai už šį vieną kursą negaliu

Autorius: Sonata Šulcė

Nuoroda: per SIG klubo narystės puslapį


Man ypač aktualu pasitobulinti rašymo įgūdžius, tad apžvalgai išsirinkau būtent šį kursą apie kokybišką rašymą. Turiu pripažinti, kad žiūrėdama pirmą pamoką kiek nusivyliau, nes pavadinimas mane suklaidino. Iš tiesų tai buvo mokymai su dėmesiu socialiniams tinklams dėl to netekau kiek entuziazmo. Tačiau pradėjus antrą pamoką entuziazmas grįžo su kaupu, nes pamačiau, kad informaciją tikrai galėsiu pritaikyti rašymui.

Man patiko:

Siūlymas rašyti bent 5 antraštes 

Konkretūs patarimai rašymui, kaip kad išmesti nereikalingus žodžius, naudoti esamąjį laiką

Koregavimo pavyzdys rodytas mokymų skaidreje – aukso vertės 

Rasti savo būdvardžius, tikrai ieškosiu, niekada nebūčiau apie tai pagalvojus pati, nors atrodo savaime suprantamas dalykas save apibūdinti kuo tiksliau 

Man nepatiko:

Autorė siūlo įrašuose Instagrame visada minėti kur ką pirkti. Nepritariu šiai minčiai ir manau kad socialiniai tinklai ne tik pardavimui skirti, net jei tai ir prekiniai ženklai.

Pasiūlymas išryškinti įrašo antraštę. Aš asmeniškai negaliu pakęsti visokių keistų fontų ir čia toks rizikingas pasiūlymas kaip ir su pardavimine info.

Verdiktas

Ar rekomenduociau? Taip. Manau reikia mokėti rašyti. Tik gal siūlyčiau tai, kas liečia socialinius tinklus šiose pamokose priimti su žiupsniu druskos.